Namas pardavimui
Skelbimo ID: 2309
Adresas: Palanga, Šventoji, Kuršių takas
Savivaldybė: Palangos m. sav.
Plotas: 750 m²
Sklypo plotas: 10 a.
Namo tipas: Mūrinis
Būklė: Įrengtas
Kaina: 1013000€ (1350.67 €/m²) Aprašymas

Namas netoli Palangos:
- 750 kv. m.;
- 2 aukštai;
- 7 kambariai;
- yra įrengti atskiri kambariai, pritaikyti poilsiui;
- graži, tvarkinga aplinka;
- netoli vilos yra dviračių takas;
- iki Šventosios 4 km. kelio;
- iki jūros apie 200 m.;
- vilą supa didelė, privati valda;
- tinka ramiam poilsiui, atokiau nuo miesto šurmulio, vasaros sezono metu.

Vila įsikūrusi nuostabioje Palangos vietoje, kur tvyro ramybė ir tyla. Pro apartamentų ir kambarių langus girdisi pušyno ir jūros ošimas. Čia Jūs galite atsiriboti nuo kasdienio šurmulio. Originalaus architektūrinio sprendimo vila “Sraigė” Jums siūlo 7 vieno, dviejų ir trijų kambarių numerius su visais patogumais: mini virtuvėlėmis, vonios kambariais terasomis arba balkonais, TV, beviliu internetu (Wi-Fi). Yra numerių su atskirais įėjimais iš kiemo.

Vila - puiki vieta šeimos poilsiui. Numeriuose gali apsigyventi nuo 2 iki 6 žmonių. Iki jūros - vos 200 metrų. Palangos centras - už 10-15 min. kelio automobiliu. Iki Šventosios kurorto - 4 km.

Šalia vilos “Sraigė” driekiasi dviračių takas, jungiantis Palangą su Šventąja. Mindami savo ar vilos šeimininkų nuomojamus dviračius, galite pasimėgauti nuostabiais pušynu vaizdais, tyla ir grynu, jodo prisotintu pajūrio oru. Sumaniusiems pasilepinti saule ar pasipliuškenti jūroje čia pat esančiame paplūdimyje, nereikia vargintis ieškant vietos poilsiautojų skurzdėlyne. Čia ne tik mažiau grūsties, bet ir paplūdimys bei jūra švaresni.

Viloje  – ne tik jaukūs, tvarkingi ir komfortabilūs numeriai. Vilą supadidelis privatus kiemas, sutvarkytas ir dekoruotas neišsenkamos šeimininkų vaizduotės dėka. Kieme akis malonina ne tik įvairiaspalvės ir įvairiakvapės gėlių bei kitų dekoratyvinių augalų kompozicijos. Čia su šeima ar draugais vakarus galite leistipavėsineje, šalia virš žarijų skrundantšašlykams ar kepsniams. Tuo metu Jūsų vaikai nenuobodžiaus – jie galės dūkti vaikams skirtoje žaidimų aikštelėje. Šio sezono naujovėir puikus būdas atsipalaiduoti bei atgauti jėgas -japoniška pirtis (šilto vandens kubilas).

Neatsiliepiu? Parašykite objekto ID2309, perskambinsiu!
DĖMESIO turime daugiau objektų parduodamų šiame rajone!
Pirkėjai komisinio mokesčio nemoka!
Dirbame ir savaitgaliais!
Panašūs skelbimai -https://www.ntpulsas.lt
 
Mes pasiekiami
 
 
 
 
 
 
Padedame sutvarkyti paskolas
Susisiekti dėl objekto
Edita Markauskaitė +370 67334381 info@ntpulsas.lt
- Jūsų svajonės ritmu!