Apie NTpulsas - nekilnojamojo turto agentūrą

NTpulsas VERTYBĖS  

PATIKIMUMAS - NTpulsas skaidrus, atvirai bendraujantis ir profesionalus partneris.  

KOKYBĖ - aukšta kokybė atsispindi pirmiausia mūsų bendravime su pirkėjais, pardavėjais ir partneriais. Mums aktualus individualus jų poreikių įsiklausymas ir įgyvendinimas

ATSAKOMYBĖ - duoti įsipareigojimus ir juos laiku vykdyti prieš pirkėjus, pardavėjus, partnerius bei save. Laikomės savo pažadų, prisiimame atsakomybę ir tada, kai nutinka nenumatytų dalykų.

SVEIKAS IR MOTYVUOJANTIS EMOCINIS KLIMATAS - atvirumas, gebėjimas priimti konstruktyvią kritiką ir diskusijos būdu rasti bendrą sutarimą formuoja draugišką atmosferą tiek komandoje tiek bendravime su klientais

NUOLATINIS TOBULĖJIMAS - Nuolat tobuliname savo kompetencijas ir žinias, kad galėtume greičiau prisitaikyti prie rinkos ir geriau suteikti paslaugas. Esame smalsūs ir atviri pokyčiams, esame kompetetingi lyderiai

 

Sveiki, malonu, kad  užsukote!

NTpulsas - nekilnojamojo turto agentūra Palangoje.
Kada mes dirbame? – Tada, kai Jums reikia.
Kodėl mes tai darome? – Pirmiausia, nes mums tai patinka!

Parduodate turtą? Taip, Jūs galite bandyti tai padaryti pats, tačiau mes turime didelę pirkėjų duomenų bazę, kuriems gal būt reikalingas būtent Jūsų turtas. O kai Jūsų skelbimas paskęsta skelbimų gausoje, mes dirbame ir siūlome Jūsų objektą pirkėjams gyvai.

NT Pulso agentūra paruoš pardavimo strategiją (nustatys tikslią turto kainą, paruoš informaciją, nuotraukas, reklamą, apžiūras ir t.t.), suras pirkėją, ves deribas,  padės nepasiklysti nekilnojamojo turto labirintuose ir ves Jus žingsiu priekyje visada „laikydami“ už rankos. Daugeliu atvejų, agentūra viską sutvarko taip, kad NT savininkui lieka ateiti pas notarą ir pasirašyti.

Pagrindinis mūsų principas sąžiningumas ir atsakomybė. O kad diena nepraiilgtų siekiame nestokoti humoro jausmo.

O gal perkate turtą? Ar esate kada iš šono jautę spaudimą įsigyti vieną ar kitą daiktą? Tai – ne NT Pulso komandos stilius.Mūsų TIKSLAS – pulsuoti Jūsų svajonės ritmu! Ir nesvarbu, tai truks savaitę ar mėnesį.


Įsiveskite mūsų numerį į telefonų knygutę +370 673 34381 ir skambinkite jau dabar! Nereikės vartyti tūstančio skelbimų, ir klaidžioti mieste ieškant nežinomų gatvių. Suorganizuosime tikslią, Jūsų norus ir poreikius atitinkančią objektų apžiūrą, patikrinsime ar turtas neareštuotas, paruošime preliminariąją sutartį. Mes pasiūlysime variantą, kurio taip ieškojote.


O dabar pasidarykite puodelį kavos ir užsukite į skyrelį BUTAI, NAMAI ar SKLYPAI.Gal Jūsų nauji namai ten tyliai Jūsų laukia..

P.S. Jei nepavyko iškarto prisiskambinti rašykite SMS, būtinai Jums perskambinsime.

Paslaugos :

  • tarpininkavimas perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamąjį turtą
  • nekilnojamojo turto rinkos vertės nustatymas
  • nekilnojamojo turto fotografavimas
  • pardavimų ir marketingo strategijos sudarymas (informacija, nuotraukos, reklama ir kt.)
  • nekilnojamojo turto konsultacijos
  • Nukreipimas turto vertinimo klausimais
  • Nekilnojamojo turto paskolų tvarkymas
  • Pagalba ruošiant dokumentus teismo leidimui parduoti/pirkti/įkeisti turtą
  • Perkamo/parduodamo turto skolų suderinimas

- Jūsų svajonės ritmu!